Service coördinator

Sinds 1921 leveren en produceren we hoogwaardige meet- en regelapparatuur voor de industrie. Dat doen we natuurlijk niet alleen, want we hebben meer dan 66 locaties over de hele wereld! KROHNE BELGIUM is de verkoop en service organisatie voor de Belgische en Luxemburgse markt. Ter versterking en uitbreiding van ons team in België zijn wij op zoek naar een: Service coördinator Dit is wat we je bieden:

 • Marktconform salaris;
 • Jaarcontract met intentie tot vast dienstverband;
 • Een goed geregeld pensioen bij Allianz;
 • DKV hospitalisatie verzekering + Plan AZ;
 • Mogelijkheid tot cafetariaplan met wagen; 
 • GSM, PC en internetvergoeding;
 • Maaltijdcheques;
 • Vakantiegeld en 32 vakantiedagen;
 • 13e maand;
 • Gratificatiebonus;
 • Opleidingsbudget en toegang tot de KROHNE Online Academy.

Dit is wat je gaat doen: In de functie van Service Coördinator verzorg je de planning van de service techniekers en reparatieafdelingen met als doel de klant zo efficiënt mogelijk te bedienen. Verder zul je je bezig houden met:

 • Zorgt voor tijdige administratieve verwerking van service opdrachten;
 • Verzorgt de verzendingen van materiaal naar de verschillende fabrieken.
 • Verzorgt de klachtenbehandeling in het QSYS systeem
 • Maakt service offertes en verzorgt de facturatie;
 • Beantwoordt telefonische vragen van service klanten;
 • Verzorgt de service gerelateerde klantenenquêtes;
 • Houdt gegevens bij ten behoeve van ISO 9001 kwaliteitssysteem en VCA*
 • Geeft (mede) sturing aan de richtlijnen inzake het kwaliteitszorgsysteem
 • Is (mede) verantwoordelijk voor het naar tevredenheid oplossen van service problemen;
 • Geeft (mede) sturing aan de richtlijnen inzake het kwaliteitszorgsysteem.

Dit is wie we zoeken: Ons team is op zoek naar een zelfstandige en oplossingsgerichte collega met humor! Jij snapt als geen ander dat je goed moet zijn in plannen en organiseren om in deze functie uit te blinken. Daarnaast denken we dat je het volgende nodig zult hebben;

 • Goede communicatieve en sociale vaardigheden
 • Een afgeronde bacheloropleiding of gelijkwaardig door ervaring
 • Kennis van Microsoft Office, kennis van MS Dynamics en ERP LN is een troef;
 • Affiniteit met meet- en regeltechniek is een troef;
 • Je hebt een uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Frans en Duits zijn pluspunten.

Ben je enthousiast over de functie of heb je nog vragen? Neem dan contact op met Ludo van Eeckhoudt via L.vaneeckhoudt@krohne.com of +32 46 85 11 439.  We zien je motivatie en CV graag tegemoet!

 

GERELATEERDE POSTS

SERVICE TECHNICIAN (external)

SERVICE TECHNICIAN (external)

Èrtzen. Zo spreek je onze naam uit. Als globale speler in betrouwbare, goed presterende en energiezuinige blowers en schroefcompressoren, vind je ons overal ter wereld terug. Onze toepassingsgebieden gaan van waterzuivering tot pneumatisch transport en...

Customer Care Medewerker

Customer Care Medewerker

Sinds 1921 levert en produceert KROHNE hoogwaardige meet- en regelapparatuur voor de industrie. Ze hebben meer dan 66 locaties over de hele wereld! KROHNE BELGIUM is de verkoop en service organisatie voor de Belgische en Luxemburgse markt. Ter versterking en...