Customer Care Medewerker

Sinds 1921 levert en produceert KROHNE hoogwaardige meet- en regelapparatuur voor de industrie. Ze hebben meer dan 66 locaties over de hele wereld! KROHNE BELGIUM is de verkoop en service organisatie voor de Belgische en Luxemburgse markt.

Ter versterking en uitbreiding van ons team in België zijn wij op zoek naar een: Customer Care Medewerker

Dit is wat we bieden:

 • Marktconform salaris;
 • Contract van onbepaalde duur;
 • Een goed geregeld pensioen bij Allianz;
 • DKV hospitalisatie verzekering + Plan AZ;
 • Mogelijkheid tot cafetariaplan met wagen;
 • GSM, PC en internetvergoeding;
 • Maaltijdcheques;
 • Vakantiegeld en 32 vakantiedagen;
 • 13de maand;
 • Gratificatiebonus;
 • Opleidingsbudget en toegang tot de KROHNE Online Academy.

 

Dit is wat je gaat doen: 

In de functie van Customer Care Medewerker ondersteun je de verkoop- en service-afdeling en ben je veelal bezig met het ontzorgen van onze klanten. Je ontvangt klanten, bezoekers of leveranciers en beantwoordt hun vragen met een glimlach! Verder zul je je bezig houden met:

 • Klantcontact per e-mail, telefoon of digitale kanalen;
 • Inboeken van sales afspraken;
 • Klasseren en archiveren van offerteaanvragen en bestellingen;
 • Bijhouden van de ERP-database met betrekking tot de status van orders of orderwijzigingen;
 • Inschrijven van offerte aanvragen in CRM
 • Verzorgen van klantenenquêtes;
 • Verzorgen van kantoorgerelateerde zaken zoals het versturen van pakketten;
 • Zorgen voor administratieve support van marketingactiviteiten;
 • Zorgen voor tijdige administratieve verwerking van service opdrachten (als back-up van de service coördinator);
 • Helpen bij het organiseren van beurzen en evenementen.

 

Dit is wie we zoeken:

Ons team is op zoek naar een zelfstandige en oplossingsgerichte collega met humor! Jij snapt als geen ander dat je goed moet zijn in plannen en organiseren om in deze functie uit te blinken. Daarnaast denken we dat je het volgende nodig zult hebben;

 • Een afgeronde bacheloropleiding of gelijkwaardig door ervaring, richting communicatiebeheer/marketing;
 • Kennis van Microsoft Office, kennis van MS Dynamics en ERP LN is een troef;
 • Affiniteit met meet- en regeltechniek is een troef;
 • Je hebt een uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Frans en Duits zijn pluspunten.

 

Ben je enthousiast over de functie of heb je nog vragen?

Neem dan contact op met Ludo van Eeckhoudt via L.vaneeckhoudt@krohne.com of +32 46 85 11 439

We zien je motivatie en CV graag tegemoet!

GERELATEERDE POSTS

Vacature project consultant

Vacature project consultant

Heb je zin om met je diploma preventieadviseur niveau 2 op zak, je blik op het werkveld te verruimen en actief bij te dragen aan ‘elke dag verbeteren’? Jouw uitdaging Als consultant V&M verdeel je je tijd en aandacht over: Begeleiden van klanten bij hun...

Vacature consultant

Vacature consultant

Heb je, na een eerste werkervaring, goesting om je blik op het werkveld te verruimen en actief bij te dragen aan ‘elke dag verbeteren’? Jouw uitdaging Als consultant verdeel je je tijd en aandacht over: Begeleiden van klanten bij hun verbeterprojecten binnen onze...

Vacature senior consultant / trainer (Q)HSE

Vacature senior consultant / trainer (Q)HSE

Jouw uitdaging In de rol als Senior Consultant / Trainer Veiligheid en Milieu ben je 60% van de tijd bezig met advies en opleiding. Ongeveer de helft hiervan geef je opleidingen hetzij bij de klant hetzij binnen de open opleidingen, de overige tijd geef je advies op...