SERVICE ENGINEER

 

Milieugids partner Krohne

Sinds 1921 leveren en produceren we hoogwaardige meet- en regelapparatuur voor de industrie. Dat doen we natuurlijk niet alleen, want we hebben meer dan 66 locaties over de hele wereld! KROHNE BELGIUM is de verkoop en service organisatie voor de Belgische en Luxemburgse markt.

Ter versterking en uitbreiding van ons teams in België zijn wij op zoek naar een Service Engineer.

Sinds 1921 leveren en produceren we hoogwaardige meet- en regelapparatuur voor de industrie. Dat doen we natuurlijk niet alleen, want we hebben meer dan 66 locaties over de hele wereld! KROHNE BELGIUM is de verkoop en service organisatie voor de Belgische en Luxemburgse markt.

Ter versterking en uitbreiding van ons teams in België zijn wij op zoek naar een:

SERVICE ENGINEER

Dit is wat we je bieden:

  • Marktconform salaris;
  • Vast dienstverband;
  • Een goed geregeld pensioen bij Allianz;
  • DKV hospitalisatie verzekering + Plan AZ;
  • Firmawagen (personenwagen type break/SUV);
  • Reiskostenvergoeding;


Dit is wat je gaat doen:

GSM, PC en internetvergoeding;
Maaltijdcheques;
Vakantiegeld en 32 vakantiedagen;
13e maand;
Gratificatiebonus en persoonlijke bonus; Opleidingsbudget en toegang tot de

KROHNE Online Academy.

Service is een belangrijk onderdeel binnen onze organisatie. De Service Engineer zorgt er samen met de verkoopmedewerkers voor dat de doelstellingen van KROHNE België gehaald worden. De functie is erop gericht op het uitvoeren van preventieve en correctieve onderhouds-, controlewerkzaamheden en reparatie aan en oplossen van storingen aan instrumentatie na levering. Je bent verantwoordelijk voor het grotendeels zelfstandig doen van inbedrijfstellingen, controles en oplossen van storingen bij onze klanten in België. Je werkt nauw samen met de servicecoördinatoren die de planning en een deel van de administratie doen.

Dit is wie we zoeken:

Ons team van technische experts is op zoek naar iemand die plezier heeft in het service verlenen naar de verschillende stakeholders en hier ook energie uit haalt. Een proactieve collega die het gewend is om zelfstandig, accuraat en gestructureerd te werken. En jij snapt als geen ander dat het belangrijk is om in creatieve oplossingen te denken vanuit een commercieel oogpunt. Verder ben je flexibel, initiatiefrijk, leergierig en ambitieus. Daarnaast denken we dat je het volgende nodig zult hebben:

  • Een afgeronde (technische) bacheloropleiding of gelijkwaardig door ervaring;
  • Kennis van of ervaring in meet- en regeltechniek is een pluspunt;
  • Je hebt affiniteit met meet- en regeltechniek;
  • Je hebt een uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Frans en Duits zijn pluspunten.

Heb je nog vragen? Neem dan contact op met Ludo van Eeckhoudt via L.vaneeckhoudt@krohne.com of +32 46 85 11 439

We zien je motivatie en CV graag tegemoet!

GERELATEERDE POSTS

Associate scientist – Efficacy expert Biocides

Associate scientist – Efficacy expert Biocides

    ARCHE Consulting, located in Ghent and Leuven, provides regulatory compliance services for manufacturers or importers of chemicals, biocides, cosmetics, plant protection products, fertilizers, and plant bio-stimulants. We guide our clients through the...

Regulatory Project Manager Biocides

Regulatory Project Manager Biocides

    ARCHE Consulting, located in Ghent and Leuven, provides regulatory compliance services for manufacturers or importers of chemicals, biocides, cosmetics, plant protection products, fertilizers, and plant bio-stimulants. We guide our clients through the...

Vacature project consultant

Vacature project consultant

Heb je zin om met je diploma preventieadviseur niveau 2 op zak, je blik op het werkveld te verruimen en actief bij te dragen aan ‘elke dag verbeteren’? Jouw uitdaging Als consultant V&M verdeel je je tijd en aandacht over: Begeleiden van klanten bij hun...